Запрошуємо до діалогу

03.02.2015 | Запитує: Марiя, мати учня 9 класу

Добрий день. Пiдкажiть,будь ласка, якi iспити треба здавати, щоб вступити до 10 класу на профiль iсторично-фiлософський вашого лiцею; та яка друга iноземна мова буде вивчатися на цьому профiлi? Дякую за вiдповiдь.

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Витяги із Правил Вступу: 3.3. Зарахування до ІІ курсу (10 клас) проводиться на основі випробувань за профілем подальшої гуманітарної освіти: § філологічний напрям: українська мова та література (тестування), іноземна мова (тестування, усна співбесіда) ; § історико-філософський напрям: українська мова (диктант), історія України (тестування); § економічний напрям: українська мова (диктант), математика (тестування);§ юридичний напрям: українська мова (диктант), основи правознавства (тестування). З повагою, адміністрація.


31.01.2015 | Запитує: Юля Мала, Мама учениці 8-го класу

Доброго дня!Коли буде прийом документів на іспити?

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Прийом документів буде відбуватися за окремим графіком напередодні вступного випробування. Слідкуйте за анонсом подій на офіційному сайті ліцею. З повагою, адміністрація.


07.12.2014 | Запитує: Валентина ,

Чи є при ліцеї гуртожиток для тих, хто не з Київської області?

Відповідає: Адміністрація

Адміністрація ліцею повідомляє, що не забезпечує житлом іногородніх. На жаль, у ліцеї відсутній гуртожиток.


01.12.2014 | Запитує: Тетяна, Учениця 10-го класу.

Скажіть, будь ласка, можливо вступити до вашого ліцею після закінчення 10-го класу у загальноосвітній школі?

Відповідає: Адміністрація

Як виняток, до 11-го класу відповідного профілю зараховуються переможці олімпіад з базових предметних дисциплін ІV (ІІІ-го етапу) та переможці конкурсу-захисту МАН III (ІІ-го) етапу.


20.11.2014 | Запитує: Наталія Корнієнко, Мати учениці 9 класу.

Доброго дня! Моя дочка наступного року закінчуватиме 9 клас. На якій основі проводиться вступ до 10-го класу? Чи зараховуються поза конкурсом переможці олімпіад?

Відповідає: Адміністрація

Вступ до 10-го класу за профілями навчання (філологічний, історичний, юридичний, економічний) здійснюється на конкурсній основі: українська мова та література-диктант або переказ; профіль навчання (історія, право, математика, англійська мова)- тест. Поза конкурсом зараховують переможців олімпіад ІІІ-го етапу та ІІ-го етапу конкурсу МАН. У лютому буде проводитись день відкритих дверей. Слідкуйте за оголошеннями. З повагою, адміністрація.