Запрошуємо до діалогу

27.03.2015 | Запитує: Марія, Вступник

Добрий день! 26 березня я писала вступне тестування до 9 класу. Чи можна буде дізнатись результати на сайті? Якщо так, то коли та в якому розділі? Дякую за увагу

Відповідає: Адміністрація

Шановні вступники! Результати вступних випробувань Ви можете дізнатися за телефоном 253-07-89. З повагою, адміністрація.


17.03.2015 | Запитує: Христина, учениця 9-го класу

Добрий вечір! Я хочу вступати до вас на другий курс(10 клас) філологічного факультету і у мене є низка питань. Скажіть будь ласка: 1)коли прийом документів? 2)які документи я повинна принести? 3)коли вступні іспити? 4)з яких предметів будуть іспити?

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Вступ до 10-го класу буде відбуватися у червні за наявності вакантних місць у профільних групах. Перечитайте Правила вступу, Розділ Загальні положення. З повагою, адміністрація.


07.03.2015 | Запитує: Наталія, мати учня 9 класу

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли прийом документів,де будуть проводитись вступні тести на філологічний факультет?

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Конкурсний відбір до 10-го класу (за наявності вакантних місць) буде проводитися у червні. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті ліцею. З повагою, адміністрація.


28.02.2015 | Запитує: Леся, Мати учня 8 класу

Добрий день! Скажіть, будь ласка, на коли плануються ліцейні (вступні) олімпіади. Дякую

Відповідає: Адміністрація

За новими Правилами прийому (з 2013 р.) вступ до ліцею здійснюється за конкурсним відбором. Ліцейні олімпіади не проводяться.


09.02.2015 | Запитує: Валентина, мати ученицi 9 класу

Добрий день. Пiдкажiть также питания: можна здавати iспити на два профiлi одночасно, а потiм вибрати куди пройшла? Дякую.

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Вступні конкурсні випробування до 10-го класу будуть проводитися за наявності вакантних місць: червень - І етап; серпень - ІІ етап. Якщо Ви не пройшли конкурсний відбір у червні, у Вас залишається спроба у серпні. Дати прийому документів та проведення тестів будуть оголошені на офіційному сайті. З повагою, адміністрація.