Запрошуємо до діалогу

16.10.2014 | Запитує: Тетяна, Мати учня 8- класу

Скажіть, будь ласка,як проходить вибір іноземної мови для навчання на філологічному факультеті(цікавить німецька, англійська), можна обирати мову чи вивчають ту мову, яка запропонована ліцеєм.Дякую.

Відповідає: Адміністрація

Незалежно від профілю груп (а це 10, 11 кл.) всі ліцеїсти вивчають 2 іноземні мови. 1-а мова, як правило, англійська; 2-а за вибором (німецька, французька, іспанська, китайська, японська)


14.10.2014 | Запитує: Залойло Ілона, Мати учня 7класу

Скажіть, будь-ласка, чи існують курси з підготовки до вступу у ліцей?

Відповідає: Адміністрація

Зміст тестів для вступних випробувань відповідає шкільним програмам. Вам достатньо добре вчитися або ж перемогти на олімпіаді на міському етапі і вступити поза конкурсом.


04.10.2014 | Запитує: Марина Юрковська, учениця 10 класу

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи є можливість поступити до вашого ліцею у 11 клас на 2015-2016 навчальний рік? І якщо так, то коли можна прийти до вас на день відкритих дверей, подивитися на життя ліцею ?

Відповідає: Адміністрація

Прийом учнів до 11 класу (ІІІ курсу) ліцею можливий за наявності вільних місць та, лише як виняток, для переможців Міжнародних олімпіад, ІV етапу Всеукраїнських олімпіад, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.


25.09.2014 | Запитує: Катерина,

Доброго дня! 9-11 класи позначені у вас як І-ІІІ курси. При цьому кількість предметів звужується до профільних, чи це тільки практика для ознайомлення? Чи вивчають старшокласники математику, фізику-хімію?

Відповідає: Адміністрація

Загальноосвітній навчальний заклад Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка працює відповідно до Індивідуального робочого навчального плану, складеного на основі типових навчальних планів, затверджених наказами МОН України. Навчальний план складається з інваріантної, варіативної частин, індивідуальних годин і навчальної практики. Інваріантна частина забезпечує Державний стандарт загальної середньої освіти; варіативна частина забезпечує профільність гуманітарної освіти. Тому ліцеїсти ІІ-ІІІ курсів вивчають й такі предмети як фізика, математика, хімія, як і передбачає Державний стандарт загальної середньої освіти.


22.09.2014 | Запитує: Коваленко Ілона, Мати учня 8 класу

Доброго дня! Мій син наступного 2015 року хоче вступати до 9-го класу Вашого ліцею. З цього приводу у мене запитання: - коли в Вашому закладі День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків? - коли зазвичай з'являється інформація на сайті щодо умов та строків подання документів і вступу? З повагою, Коваленко Ілона

Відповідає: Адміністратор

День відкритих дверей традиційно проводиться у лютому (першу/другу суботу). У цей же час буде повідомлено про правила та терміни вступної компанії-2015.