Запрошуємо до діалогу

25.09.2014 | Запитує: Катерина,

Доброго дня! 9-11 класи позначені у вас як І-ІІІ курси. При цьому кількість предметів звужується до профільних, чи це тільки практика для ознайомлення? Чи вивчають старшокласники математику, фізику-хімію?

Відповідає: Адміністрація

Загальноосвітній навчальний заклад Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка працює відповідно до Індивідуального робочого навчального плану, складеного на основі типових навчальних планів, затверджених наказами МОН України. Навчальний план складається з інваріантної, варіативної частин, індивідуальних годин і навчальної практики. Інваріантна частина забезпечує Державний стандарт загальної середньої освіти; варіативна частина забезпечує профільність гуманітарної освіти. Тому ліцеїсти ІІ-ІІІ курсів вивчають й такі предмети як фізика, математика, хімія, як і передбачає Державний стандарт загальної середньої освіти.


22.09.2014 | Запитує: Коваленко Ілона, Мати учня 8 класу

Доброго дня! Мій син наступного 2015 року хоче вступати до 9-го класу Вашого ліцею. З цього приводу у мене запитання: - коли в Вашому закладі День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків? - коли зазвичай з'являється інформація на сайті щодо умов та строків подання документів і вступу? З повагою, Коваленко Ілона

Відповідає: Адміністратор

День відкритих дверей традиційно проводиться у лютому (першу/другу суботу). У цей же час буде повідомлено про правила та терміни вступної компанії-2015.