Запрошуємо до діалогу

01.12.2014 | Запитує: Тетяна, Учениця 10-го класу.

Скажіть, будь ласка, можливо вступити до вашого ліцею після закінчення 10-го класу у загальноосвітній школі?

Відповідає: Адміністрація

Як виняток, до 11-го класу відповідного профілю зараховуються переможці олімпіад з базових предметних дисциплін ІV (ІІІ-го етапу) та переможці конкурсу-захисту МАН III (ІІ-го) етапу.


20.11.2014 | Запитує: Наталія Корнієнко, Мати учениці 9 класу.

Доброго дня! Моя дочка наступного року закінчуватиме 9 клас. На якій основі проводиться вступ до 10-го класу? Чи зараховуються поза конкурсом переможці олімпіад?

Відповідає: Адміністрація

Вступ до 10-го класу за профілями навчання (філологічний, історичний, юридичний, економічний) здійснюється на конкурсній основі: українська мова та література-диктант або переказ; профіль навчання (історія, право, математика, англійська мова)- тест. Поза конкурсом зараховують переможців олімпіад ІІІ-го етапу та ІІ-го етапу конкурсу МАН. У лютому буде проводитись день відкритих дверей. Слідкуйте за оголошеннями. З повагою, адміністрація.


11.11.2014 | Запитує: Тетяна Вікторівна, Мати учня 8-го класу.

Плануємо поступати наступного року до Вашого ліцею, в 9-й клас.Переможці міських олімпіад по яким предметам мають право на позаконкурсний всту? Плануємо поступати на лінгвістичне або філологічне відділення.Дякую.

Відповідає: Адміністрація

Пані Тетяно! 9-й клас - загальногуманітарний. Профіль навчання визначається після 9-го класу. Поза конкурсом приймаються переможці олімпіад з української мови та літератури, іноземної мови, світової літератури, історії, правознавства. Оголошення про Правил вступу буде на сайті в кінці січня - початку лютого. З повагою, адміністрація.


16.10.2014 | Запитує: Тетяна, Мати учня 8- класу

Скажіть, будь ласка,як проходить вибір іноземної мови для навчання на філологічному факультеті(цікавить німецька, англійська), можна обирати мову чи вивчають ту мову, яка запропонована ліцеєм.Дякую.

Відповідає: Адміністрація

Незалежно від профілю груп (а це 10, 11 кл.) всі ліцеїсти вивчають 2 іноземні мови. 1-а мова, як правило, англійська; 2-а за вибором (німецька, французька, іспанська, китайська, японська)


14.10.2014 | Запитує: Залойло Ілона, Мати учня 7класу

Скажіть, будь-ласка, чи існують курси з підготовки до вступу у ліцей?

Відповідає: Адміністрація

Зміст тестів для вступних випробувань відповідає шкільним програмам. Вам достатньо добре вчитися або ж перемогти на олімпіаді на міському етапі і вступити поза конкурсом.