Запрошуємо до діалогу

08.08.2017 | Запитує: Cаша, учень 9 класу

Чи можна вступити після другого семестру?

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! У році всього 2 семестри (1-з вересня по грудень, 2-з січня по травень). Вступ можливий за наявністю вакантних місць у групах. Умови вступу розміщені на сайті.


03.08.2017 | Запитує: Вікторія, мати учениці 9 класу

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, коли буде відома інформація щодо групи, у яку зараховано дитину, яка вступила до навчального закладу в цьому році? Коли плануються батьківські збори по групам щодо учнів, які вступили до навчального закладу в цьому році?

Відповідає: Адміністрація

Інформація про зустріч учнів з вихователями буде розміщено на сайті ліцею ближчими днями. батьківські зустрічі, як правило, проводяться у вересні.


09.06.2017 | Запитує: Василь Зарецький, вступив до 9-го класу

Доброго дня, надішліть, будь ласка, список рекомендованої літератури на літо з української та зарубіжної літератури. Я вступив до 9-го класу в УГЛ, раніше вчився в іншій школі. Заздалегідь вдячний за допомогу. З повагою, Василь.

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Список літератури на літо знаходиться на офіційному сайті ліцею у новинах "Зроби літо пізнавальним (список літератури)".


10.05.2017 | Запитує: Канцеляренко Сергій, Батько учениці 9 класу

Доброго дня! Моя дочка хоче вступити саме до цього ліцею. Чи можна буде подати заяву на другому етапі?

Відповідає: Адміністрація

Доброго дня! Можливо.


10.05.2017 | Запитує: Тетяна, хочемо у вас навчатися

Доброго дня! моя дочка навчається в школі з поглибленим вивченням української мови та літератури, але іноземну мову вивчаємо тільки одну- англійська мова. Чи потрібно для вступу до ліцею володіти другою іноземною мовою? Можливо при ліцеї є курси підготовчі до вступу для 7-ми класників? дякую

Відповідає: Адміністрація

Доброго дня! Другу мову почнете вивчати з початку, після вступу буде проведене тестування на рівень знань мов та відбудеться розподіл по групах. Підготовчих курсів до вступу на даний момент не має.