Запрошуємо до діалогу

21.09.2017 | Запитує: Софія , Мати ліцеїстки

Добрий день, ми з радістю взяли участь у вчорашній ярмарці у ліцеї. Хотіла би внести пропозицію - чи не можна планувати такі заходи на понеділок? Тоді у всіх буде час за вихідні добре підготуватися!

Відповідає: Адміністрація

Дякуємо за пропозицію,  в подальшому обов'язково врахуємо.


13.09.2017 | Запитує: Тетяна Гончаренко , Учениця 10 класу

Чи можна поступити у ліцей (до 10 класу )з середини вересня ?

Відповідає: Адміністрація

Доброго дня! Можна поступити за наявністю вакантних місць на обраному профілі. З умовами вступу можна ознайомитись на сайті.


12.09.2017 | Запитує: Михайленко Тетяна, Моя дитина хоче вступити до ліцею в наступному році у 9 клас

Доброго дня! Я б хотіла дізнатися, скільки уроків в день у 9 класі, скільки годин приділяється іноземним мовам, скільки дітей в класі під час вивчення іноземної мови, чи діляться діти у групи за рівнем знання іноз.мови? Який взагалі розклад занять? Пари чи уроки? Дякую за вашу роботу! З повагою, Тетяна.

Відповідає: Адміністрація

Доброго дня! У 9 класі (згідно навчального плану): перша іноземна 4,5 годин на тиждень; друга іноземна 2 години на тиждень. Під час вивчення іноземної мови відбувається поділ на групи (у групі може бути від 10 до 14 дітей - в залежності від кількості дітей у класі). Навантаження на учня 34 години на тиждень -  по 7 уроків майже кожного дня. Уроки можуть стояти парою (тобто два уроки з однієї дисципліни). 
У закладі є день відкритих дверей, де Ви зможете подивитись на умови навчання, поспілкуватись з адміністрацією та поставити будь-які питання. Зазичай День відкритих дверей відбувається у суботу у лютому. Коли саме буде у наступному році поки не відомо - слідкуйте за інформацією на офіційному сайті у розділі новини. Приклади завдань та умови для вступу у 2017 році є на сайті.


08.08.2017 | Запитує: Cаша, учень 9 класу

Чи можна вступити після другого семестру?

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! У році всього 2 семестри (1-з вересня по грудень, 2-з січня по травень). Вступ можливий за наявністю вакантних місць у групах. Умови вступу розміщені на сайті.


03.08.2017 | Запитує: Вікторія, мати учениці 9 класу

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, коли буде відома інформація щодо групи, у яку зараховано дитину, яка вступила до навчального закладу в цьому році? Коли плануються батьківські збори по групам щодо учнів, які вступили до навчального закладу в цьому році?

Відповідає: Адміністрація

Інформація про зустріч учнів з вихователями буде розміщено на сайті ліцею ближчими днями. батьківські зустрічі, як правило, проводяться у вересні.