Запрошуємо до діалогу

18.05.2018 | Запитує: Андрій Сердюк, учень 9 класу

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, з яких предметів потрібно пройти випробування для вступу до філологічного або юридичного профілю ІІ курсу?

Відповідає: Адміністрація

Доброго дня!
Зарахування до II курсу ліцею (10 клас) проводиться на основі випробувань за профілем подальшої гуманітарної освіти:
історико-філологічний напрям: українська мова та література (тестування), історія України (тестування), іноземна мова (тестування,
аудіювання);
юридичний напрям: українська мова (тестування), основи правознавства (тестування).

Умови вступу та період вступної кампанії розміщено на сайті у розділі ПРАВИЛА ПРИЙОМУ.


15.04.2018 | Запитує: Гриценко Дмитро, учень 8 класу

Чи можливий вступ в 9 клас з такими балами:українська мова 9,українська література 9, зарубіжна література 9,англійська мова 7, російська мова 8,алгебра 7,геометрія 7 ,історія України 10,всесвітня історія 9, біологія 9, географія 10,хімія 8,фізика 8,інформатика 9,основи здоров'я 11,музичне мистецтво 9, трудове навчання 11,фізична культура 9. Також скажіть за підручниками якого автора навчаються в вашому ліцеї,буду дуже вдячний.

Відповідає: Адміністрація

Добрий день!
Умови вступу та приклади завдань розміщені на сайті. Є ще час виправити оцінки.


21.09.2017 | Запитує: Софія , Мати ліцеїстки

Добрий день, ми з радістю взяли участь у вчорашній ярмарці у ліцеї. Хотіла би внести пропозицію - чи не можна планувати такі заходи на понеділок? Тоді у всіх буде час за вихідні добре підготуватися!

Відповідає: Адміністрація

Дякуємо за пропозицію,  в подальшому обов'язково врахуємо.


13.09.2017 | Запитує: Тетяна Гончаренко , Учениця 10 класу

Чи можна поступити у ліцей (до 10 класу )з середини вересня ?

Відповідає: Адміністрація

Доброго дня! Можна поступити за наявністю вакантних місць на обраному профілі. З умовами вступу можна ознайомитись на сайті.


12.09.2017 | Запитує: Михайленко Тетяна, Моя дитина хоче вступити до ліцею в наступному році у 9 клас

Доброго дня! Я б хотіла дізнатися, скільки уроків в день у 9 класі, скільки годин приділяється іноземним мовам, скільки дітей в класі під час вивчення іноземної мови, чи діляться діти у групи за рівнем знання іноз.мови? Який взагалі розклад занять? Пари чи уроки? Дякую за вашу роботу! З повагою, Тетяна.

Відповідає: Адміністрація

Доброго дня! У 9 класі (згідно навчального плану): перша іноземна 4,5 годин на тиждень; друга іноземна 2 години на тиждень. Під час вивчення іноземної мови відбувається поділ на групи (у групі може бути від 10 до 14 дітей - в залежності від кількості дітей у класі). Навантаження на учня 34 години на тиждень -  по 7 уроків майже кожного дня. Уроки можуть стояти парою (тобто два уроки з однієї дисципліни). 
У закладі є день відкритих дверей, де Ви зможете подивитись на умови навчання, поспілкуватись з адміністрацією та поставити будь-які питання. Зазичай День відкритих дверей відбувається у суботу у лютому. Коли саме буде у наступному році поки не відомо - слідкуйте за інформацією на офіційному сайті у розділі новини. Приклади завдань та умови для вступу у 2017 році є на сайті.